גלו את העתיד של שירות המזון עם בן מארי בעל הביצועים הגבוהים של Inomak

גלו את העתיד של שירות המזון עם בן מארי בעל הביצועים הגבוהים ביותר של Inomak

בנוף המתפתח של שירות מזון, יעילות, צדדיות וביצועים איכותיים הם עמודי התווך להצלחה. ציוד אחד שמכיל את התכונות הללו הוא בן מארי מבית Inomak , מובילה ידועה בפתרונות שירותי מזון.

הבנת היתרון של Inomak

Inomak תמיד הייתה שם נרדף לאיכות יוצאת דופן ולרבגוניות. אצל נח עבודות נירוסטה בע"מ יש מגוון יחידות בן מארי , אנחנו מציעים מבחר המותאם לצרכים שונים במטבח. מהגדרות בקנה מידה קטן ועד לפעולות גדולות יותר, יש אצלנו בן מארי שנועד להתאים לכל מטבח מקצועי:

  • 2 גורמה: MEV67 (760X630X710 מ"מ)
  • 3 גורמה: MEV 610 (1080X630X710 מ"מ)
  • 4 גורמה: MAV614 (1410X630X710 מ"מ)

מעבר להיותו מחמם אוכל רגיל, בן מארי של Inomak הוא פתרון מהונדס בקפידה שמשנה את האופן שבו אנשי מקצוע בתחום שירותי המזון משמרים ומגישים את היצירות הקולינריות שלהם. 

החדשנות בשימור מזון

ה-בן מארי של Inomak עוצב מתוך הבנה עמוקה של האתגרים והצרכים של אנשי מקצוע בתחום שירותי המזון. זהו פתרון אידיאלי לשימור מגוון רחב של מנות, מצלי עסיסי ועד מאכלים עדינים. המחויבות של Inomak לאבולוציה מתמשכת של המוצר באה לידי ביטוי בהצגת ויטרינה חדשה ומפושטת בשנת 2021, הכוללת קצוות ישרים ועיצוב קל יותר.

אחד המאפיינים הבולטים של בן מארי Inomak הוא דלתות ההזזה – דפנות כפולות, מעוצבות בקפידה ומבודדות בקצף פוליאוריטן. עיצוב זה מבטיח בקרת טמפרטורה מעולה, ומאפשר למנות שלך להישאר בטמפרטורת ההגשה המושלמת. החדשנות של Inomak לא נעצרת שם; ה-בן מרי מתהדר גם בהגנה על מחמם מפני מפלסי מים נמוכים, בעיה שכיחה במחממי מזון רבים. תכונה זו שומרת על המחמם שלך, ומבטיחה אמינות לטווח ארוך וביצועים עקביים.

ההשפעה של Inomak: שנה את חוויית שירות המזון שלך

בין אם אתה מפעיל מזנון שוקק חיים או מטבח מקצועי, Inomak בן מארי הוא תוספת חיונית למטבח המקצועי שלך. העיצוב החדשני והתכונות הרב-תכליתיות שלו מבטיחים לשפר את פעולות שירות המזון שלכם, ומציעים חוויה קולינרית מעולה ללקוחות שלכם. אין זה פלא ששפים מקצועיים בוחרים ב-Inomak כאשר הם צריכים מקרר תעשייתי איכותי או ציוד מטבח מנירוסטה .

שיתוף:

מאמרים נוספים

כתבו לנו